2 найкрасивіший коледжу у світі

навколо коледжу

Протягом дуже раннього сучасного періоду (приблизно від 15-го століття до 1800 року) коледжі Європи побачать надзвичайний розвиток, геніальне дослідження та ефективність. Наприкінці Центру старіє, приблизно через 400 років після заснування першого Міжнародного коледжу, по всій Європі дійсно було двадцять дев’ять коледжів. У 15-му столітті фактично було створено двадцять вісім абсолютно нових, разом із ще одним вісімнадцятьма між 1500 і 1625 роками. Така швидкість продовжувалася до кінця 18-го століття, безсумнівно, насправді було приблизно 143 коледжі. в Європі, разом із найбільшою концентрацією в Німецькому королівстві, італійських країнах, Франції, а також Іспанії  – це фактично було майже на 500% збільшення в порівнянні з різноманітністю коледжів до завершення Центру Старіє.

саме тому це насправді один із найкрасивіших коледжуна планеті

 

Токійський коледжу

Токійський коледж (東京大学, Tōkyō daigaku), скорочено Тодай (東大, Tōdai) або навіть UTokyo, насправді є громадським дослідницьким коледжем, розташованим у Бункьо, Токіо, Японія. Розроблений у 1877 році, коледж фактично є самим початковим Королівським коледжем, а також зараз обраний коледжем Leading Kind за професією Leading Worldwide College Job завдяки федеральній владі Японії.

UTokyo фактично має 10 факультетів, 15 шкіл аспірантури, а також зараховує близько 30 000 слухачів, близько 4 200 з яких є стажистами по всьому світу. Зокрема, різноманітність стажерів у всьому світі, які мають незалежні гроші, а це понад 80%, фактично збільшила 1,75 відвідувачів протягом десяти років, тому що 2010 рік, а також коледж фактично зосереджується на підтримці стажерів у всьому світі. Його власні 5 кампусів залишаються в Гонго, Комаба, Касіва, Накано та Сірокане. Насправді планується, що він стане одним із найретельніших і видатних коледжів Японії. З 2021 року випускники Токійського коледжу, учасники факультету, а також науковці складаються з сімнадцяти головних священиків, 18 лауреатів Нобелівської премії, 4 лауреатів Прітцкерівської премії, 5 астронавтів, а також регіонального чемпіона. Коледж був фактично найнятий через федеральну владу Мейдзі в 1877 році під власною нинішньою маркою через об’єднання більш зрілих федеральних установ влади для лікування, різних звичайних сучасних знань та істориків.

У 1886 році його фактично перейменували на «Королівський коледж (帝國大學, Teikoku daigaku)», а після цього — на Токійський королівський коледж (東京帝國大學, Tōkyō teikoku daigaku) ​​у 1897 році, коли було фактично виготовлено корпус Королівського коледжу. У вересні 1923 року землетрус, а також відповідність вимогам знищили близько 750 000 екземплярів колекції Королівського коледжу. Путівники складалися з колекції Хосіно (星野文庫, Хосіно бунко), компіляції з близько 10 000 публікацій

коледж Джона Гопкінса

Коледж Джона Гопкінса (Johns Hopkins, Hopkins або навіть JHU) — це фактично персональний дослідницький коледж у Балтіморі, штат Меріленд. Заснована в 1876 році страхова школа Джонса Хопкінса стала першим дослідницьким коледжем в Уніфікованих умовах, а також регулярно входить до числа найвидатніших коледжів на планеті.

Коледж фактично був покликаний своїм власним початковим благодійником, власником бізнесу зі Сполучених Штатів, а також благодійником-квакером Джоном Гопкінсом. Заповіт Хопкінса в розмірі 7 тисяч доларів на розвиток коледжу був насправді найбільшою філантропією в США, як і ця можливість. Деніел Койт Гілман, якого 22 лютого 1876 року фактично оголосили першим главою держави Джона Гопкінса, привів коледж до трансформації коледжу в США шляхом залучення наукових досліджень і наставництва. У 1900 році Джон Хопкінс став одним із засновників Організація коледжів США. За останні 3 роки коледж фактично лідирував серед усіх коледжів США за щорічними витратами на дослідження.