Заміна знеболюючого

Про здоровий

Насправді я відчуваю дискомфорт майже щодня протягом 21 року. Це така британка на моїй шиї та плечах, яка пульсує цілий день, і насправді вона переслідує мене через університет. Я згадую старі фотографії, а також бачу жінку, яка шкодить. Проживаючи в міському районі Нью-Йорка, який є брендом бренду, я фактично познайомився з численними фахівцями, акупунктурами та мануальними терапевтами. Однак 2 кумедних мешканця Середнього Заходу, яких я виявив в Інтернеті, насправді надали мені одну з найкорисніших вказівок за останні двадцять років. Боб Шрупп, а також Бред Хейнек насправді є фахівцями з тіла, яких розуміють як «Боб так само, як і Бред», а також вони повідомлення про полегшення дискомфорту відеокліпи на YouTube для понад 4 тисяч клієнтів. Насправді у них є безліч шанувальників соціальних мереж, але я досяг задовольнити всіх їх особисто після того, як вони надали фільму пару демонстрацій.

Мій співпродюсер, а також я керували годинами кукурудзяних полів Міннесоти, а також вітряних ранчо, щоб відкрити їхню немарковану майстерню в громаді Вайнони. Прогулюючись, наша команда виявила 2 балакучих чоловіків, які миттєво зачарували. Шрупп почав публікувати відеокліпи десять років тому, коли використовував свій дуже особистий метод, а також хотів, щоб клієнти тренувалися, щоб вони дотримувались у вашому домі. «Я пам’ятаю, що я насправді надзвичайно вражений, оскільки відразу ж створив блог-сайт, а також не отримав жодних перевірок», – сказав Шрупп про свій вторгнення в Інтернет. «Тому я розміщую відеокліп на YouTube, а також протягом часу він мав 10 пам’яток, і я думаю, що це було насправді неймовірно!».

Більше років тому я насправді був ідентифікований разом із кіфозом, згорбленням вищого відділу хребта. Щоб ви не повірили, що я любитель, у мене насправді є маси для плечей, кулі для масажу, теплі обгортання та лосьйони, які коштують багато доларів.

порада від експерта

Дуже початково, Шрупп, а також Хайнек запитали мене щодо нахилу задньої частини, як я міг би, а також вони швидко виявили, що м’язова маса вздовж мого вищого хребта справді не згинається і навіть не зрушується – насправді це були штифти тюленя. У відеокліпі, що закінчується, вони показують способи використання гумового м’яча, який називається задньою капсулою, щоб послабити ці фактори. Насправді я тривалий час нахилявся проти невеликих, важких спортивних сфер, щоб виконувати те саме, але постійний стрес, що надходить від більшої площі поверхні, зменшував стрес, не включаючи дискомфорт.

Для мене наступний раз дискомфорт постійно виливався в стрес. Після цього відбулася ще одна демонстрація, а також керівництво, яке допомогло мені найбільше: «Серед важливих речей, якими ми добре відомі, є те, що наша команда не хоче, щоб ви виконували тренування один раз на день. », – заявив Шрупп. «Насправді вірогідно, що ви, швидше за все, створите величезні зміни, виконуючи одну справу раз на день, насправді малоймовірно. Швидше за все, ви, швидше за все, створите модифікацію, якщо зможете це зробити, наприклад, 8 можливостей за раз або навіть 9 можливостей за раз, а також створіть це компонентом вашої практики». Я проходив курс лікування протягом багатьох років, але зрозумів, що можу виконувати всі тренування відразу, коли я прокидаюся, чого, очевидно, я часто уникаю. Проте час від часу виконання кількох очок протягом усього часу насправді є набагато більш можливим, як стверджують Шрупп та Хайнек, а також створює багато додаткового стресу.